Frankfurt Marathon. Dlaczego nieWyszło? część 2/2
No dobra, to jak się biegło. Zacznę od przyznawania się do błędów, bo kilku się nie ustrzegłem. Źle ustawiłem się […]
No dobra, to jak się biegło. Zacznę od przyznawania się do błędów, bo kilku się nie ustrzegłem. Źle ustawiłem się […]
Najprościej byłoby: „Przykro mi, nie wyszło jak chciałem, założenia były inne”. Czas: 02:46:00… na tydzień przed startem w ciemno brałem
Co działo się ze mną od startu w Swarzędzu? Wydawało mi się, że odpoczywam i łapię świeżość. Jednak świadomość, że
Mój wynik: 34:53. Kiepsko? Czy fatalnie? A Powiem, że nawet dobrze ; ) Znów dałem z siebie maxa! 3,5 tys.
Emocje opadły dosyć szybko. Zaskoczenie jednak pozostało dłużej. Co to za ryzyko? Wspominałem na moim profilu FB, że ryzykowałem wiele
Na początek o snach. Zacznę od tego, że znów mam sny biegowe, w których ścigam się z czasem. Jedne są
Historia lubi się powtarzać 🙂 Czułem, że to może się wydarzyć, że Maniacka Dziesiątka jest biegiem, gdzie można pobijać rekordy
Tego się nie spodziewałem. Nie tak udanego startu. VI Bieg Górski Leszno-Grzybowo 3 miejsce open i czas: 36:34! ? poprawa
Mój wyjazd na maraton do Włoch mógłbym podsumować krótko: dwa marzenia w jeden dzień. Zagraniczny maraton i komplet życiówek w
Fot. szaszner.com Ten rok ?biegowy? jest naprawdę wyjątkowy. Mam wrażenie, że to rok zemsty i odgrywania się, ale oczywiście wszystko