Loading…

O projekcie Feifer Trenuje.

FeiferTrenuje to mój „nowy stary projekt”. Nowy bo pod nową nazwą. Stary, bo powstał na podstawie prawie dwuletniej pracy i wcześniej moją pracę z biegaczami i nie tylko, można było znać z nazwy Stay Strong Training Academy, a później Wolsztyńska Akademia Biegowa. Skąd ta kolejna zmiana? A no dlatego, że na podstawie tej ostatniej nazwy, uformowała się tak spora grupa biegaczy, że postanowiliśmy założyć stowarzyszenie, klub, bo tak naprawdę funkcjonowaliśmy na tych zasadach sporo czasu, a teraz przyszedł czas na sformalizowanie. To zmusiło też mnie do wyodrębnienia mojej funkcji w klubie, w którym jestem trenerem. Na rzecz klubu oddałem swoją stronę internetową o tej samej nazwie, jak i fan page na Facebook’u.

Nie chcąc zamykać się na współpracę z innym osobami i chcąc im umożliwić dotarcie do mnie, postanowiłem uruchomić na swoim blogu zakładkę, gdzie zainteresowani znajdą więcej informacji na temat usług, jakie oferuję. Aktualnie prowadzę treningi grupowe, jak i indywidualne w Wolsztynie. Ponadto współpracuję indywidualnie z osobami z poza Wolsztyna online.

20160314_193805

Głównymi celami mojego projektu, jest kompleksowe zadbanie o sportowy rozwój swoich podopiecznych. Czego możesz spodziewać się po współpracy ze mną: pomoc w wyznaczaniu i osiąganiu realnych celów, wsparcie motywacyjne, porady dotyczące żywienia i suplementacji, ogólnego przygotowania motorycznego, skutecznej regeneracji i odnowy biologicznej, doboru sprzętu sportowego, pomoc w ustawieniu kalendarza startów, taktyki na bieg. Wiem z doświadczenia, że współpraca z trenerem  pomoże Ci czerpać więcej radości i satysfakcji z treningu,  a Twoje bieganie może stać się bardziej efektywne i mniej męczące. Bieganie z trenerem, to także spokój wewnętrzny, który pozwala na oddanie się treningowi bez obawy, że nabawisz się kontuzji lub przetrenowania.

Oferta FeiferTrenuje

O pierwszych tegorocznych sukcesach moich podopiecznych mogę się już chwalić 🙂

19 marca 2016 nad jeziorem Malta w Poznaniu, odbyła się już 12 edycja biegu Lotto Maniacka Dziesiątka. W biegu, na dystansie 10km, brała udział rekordowa liczba osób – 4671 osób. Wśród nich była reprezentacja Wolsztyńskiej Akademii Biegowej, do której należę i mam przyjemność trenować jej biegaczy. Jak już pewnie wiecie z poprzednich wpisów, ja sam zająłem wysokie 33 miejsce, pobiegłem 33:39 i tym samym poprawiłem swój zeszłorocznych rekord życiowy. Ale chyba więcej szczęścia dają mi poprawione rekordy życiowe moich podopiecznych:

Marcin Stachowski miejsce: 108 czas: 36:12

Dawid Lipowy, miejsce: 137 czas: 36:46

Tomasz Pohl, miejsce: 412 czas: 39:38

Adam Grelak, miejsce: 431 czas: 39:47

Ja w tym sezonie chciałem wybiegać rekord życiowy w granicy 33:45 na 10km. Marcin i Dawid mieli w tym roku za cel pobiec poniżej 37 minut, natomiast Tomek i Adam chcieli złamać granicę 40 minut.To był jeden z pierwszych sprawdzianów formy, musieliśmy sprawdzić, jak idą nasze przygotowania do sezonu. Jak widać po wynikach moich zawodników, jak i swoim, wszystko idzie w dobrym kierunku.  Jestem bardzo zadowolony i dumny z chłopaków, bo wiem ile pracy i zaangażowania wkładają w trening, a takie wyniki są tego dowodem i nie biorą się z przypadku. Cieszę się, że w jakimś stopniu mogę im pomagać, rozwijać swoją pasję i przy okazji wspólnie osiągać coraz lepsze rezultaty.

Oferta FeiferTrenuje

Dodaj komentarz