#10 W życiu jak i w bieganiu…
Myślę, że zbieranie doświadczenia, to ważna rzecz. Człowiek dąży do celu, przemierza długą drogę i osiąga swój cel lub nie, […]
Myślę, że zbieranie doświadczenia, to ważna rzecz. Człowiek dąży do celu, przemierza długą drogę i osiąga swój cel lub nie, […]
Musisz coś zmienić! Nie da się dojść do czegoś nowego idąc wciąż tą samą drogą, robiąc wciąż to samo. Jak
Pamiętam to jak dziś. Pamiętam ten bieg, pamiętam to miejsce i to co czułem. Wstawałem i rosłem w siłę. Byłem
Nie pozwól sobie niczego wmówić! No może oprócz tego:
Zrozumiesz to, jeśli się nie poddasz! Nie poddawaj się! Każda zmiana potrzebuje czasu.
Każdego dnia zrób coś, co przybliży Cię do Twojego celu. Miłego poniedziałku i udanego całego tygodnia życzy MentaRunner 😉