Adam 33 lata, cel: maraton.

30.10.2016 Byłem na maratonie we Frankfurcie. Ale nie byłem sam 😉 Był ze mną Adam, który towarzyszył mi podczas całej podróży. Z Adamem poznałem się na początku ubiegłego roku i od tamtego czasu rozpoczęliśmy ścisłą współpracę. Adam miał konkretne cele i sukcesywnie je osiągał dzięki ambicji, dobrej motywacji, konsekwencji i sumienności w treningu. W tym roku poprawił wyniki na 10km i w półmaratonie. Bieg we Frankfurcie dał mu kolejną życiówkę. Swój drugi maraton pobiegł w 03:14:13! Poprawa o 14 minut! Rok temu w debiucie pobiegł poniżej 03:30! (03:28:32).

Michał 21 lat, cel: debiut w półmaratonie.

Debiutanci! 🙂 Przemek (z lewej) i Michał (z prawej).

06.11.2016 Kolejny powód do dumy przyniósł mi Michał, który wystartował w swoim pierwszy półmaratonie. Z Michałem współpracuję od lata tego roku. Głównie przygotowywałem go do startu na 10km, który zakończył się ostatecznie życiówką (00:42:29) Wydłużyliśmy nieco sezon, zmodyfikowaliśmy trening i w Kościańskim Półmaratonie Michał wybiegał świetny wynik 01:36:04! Piękny debiut!

Tymi dwoma startami kończą się zmagania moich podopiecznych w tym roku. Oczywiście mam na myśli starty docelowe, do których przygotowywaliśmy się specjalnie na podstawie planu treningowego. Powoli zbliża się czas roztrenowania i planowania kolejnego sezonu, roku biegowego 🙂 Ten mogę już uznać za bardzo udany 😉